Aktualności

W ostatnim czasie nasza flota wynajmu pomp poszerzyła się o wyciszoną spalinową pompę ściekową Godwin Dri Prime NC 150.
Ta jednostka pompowa przeznaczona jest m.in. na potrzeby testów i próbnych wypożyczeń dla zainteresowanych firm z branży wod-kan (oczyszczalni ścieków, firm zajmujących się renowacją kanalizacji, bypassami ściekowymi itp).

Agregat pompowy NC150


Agregat pompowy NC150 napędzany jest silnikiem Perkins, jego maksymalna wydajność przekracza 350m3/godz. a wysokości podnoszenia 40m.
Pompa pozwala na automatyczne wielokrotne samozasysanie, dzięki wspomaganiu próżniowym bazującym na systemie inżektorowym “venturi”, pozwalającym na wytworzenie podciśnienia ponad 0.85m.
Zdecydowanie wyróżniającą cechą pompy NC150 jest patentowany układ hydrauliczny Flygt N oparty o samoczyszczący się układ wirnika.Pozwala to na pompowanie ścieków, bez zatykania, nawet bez kosza ssawnego. Wirnik wykonany jest w wersji utwardzonej pozwalając na wieloletnią eksploatację.
Przede wszystkim agregat jest odpowiedni do pompowania ścieków, radząc sobie bez problemu z substancjami lepkimi i włóknistymi.
Pompy Godwin z wirnikami Flygt N to innowacja, która pojawiła się na rynku dopiero w ostatnich latach. Poniżej przedstawiono charakterystykę pompy ściekowej NC150 oraz wideoklip demonstracyjny.

Charakterystyka pompy do ścieków Godwin NC150
Technologia pomp ściekowych Flygt N

Zainteresowane przedsiębiorstwa zapraszamy do kontaktu. Wypożyczenie agregatu pompowego do ścieków oraz testy są możliwe w pełnej kompletacji z niezbędnymi akcesoriami.