Serwis pomp i części zamienne

Serwis,  przeglądy agregatów pompowych, pomp zatapialnych odwodnieniowych i ściekowych , dostawy części zamiennych

Realizujemy bieżący serwis pomp dostarczanych w ramach usług wynajmu.  Możemy także zaoferować usługi serwisowe dla pomp własności Klientów.

Świadczymy usługi w zakresie serwisów, przeglądów pomp i agregatów pompowych (z napędem elektrycznym i spalinowym) przede wszystkim w zakresie dystrybuowanych marek, do których dysponujemy odpowiednim know-how i dostępem do części zamiennych.
Zapewniamy konkurencyjne warunki cenowe do dostaw części zamiennych oraz posiadamy niezbędne doświadczenie w zakresie serwisu sprzętu.
Polecamy nasze sługi serwisowe zarówno w zakresie mniejszych jednostek pompowych, pomp zatapialnych  jak i średnich oraz większych agregatów pompowych.
Serwisujemy zarówno pompy odwodnieniowe, pompy ściekowe, pompy przemysłowe.

Możemy zrealizować zarówno bieżące przeglądy, jak i głębsze, szczegółowe serwisy i naprawy.

W przypadku zainteresowania wykonaniem przeglądu, serwisu pompy prosimy o kontakt z naszym działem serwisu. Przy kontakcie prosimy o przygotowanie informacji o modelu pompy, jeśli to możliwe pomocne będą dane odczytane z tabliczki znamionowej.

W ofercie serwisowej m.in.

  • serwis pomp zatapialnych odwodnieniowych i ściekowych m.in. takich marek jak serwis Flygt, Evak, Grindex, Afec, Tsurumi, Lowara, Mody pumps, Zenit, Pumpex i inne
  • serwis agregatów pompowych Flygt, Godwin, Geho, BBA Pumps, Impulse, Huedig, Viessepompe, Geco Power, Towerlight, Caffini, Hilta i inne
  • serwis pomp samozasysających i zębatych Victor Pumps

W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zaoferować wynajem pomp zastępczych na czas naprawy na atrakcyjnych warunkach.
Dostarczamy także części zamienne do pomp i silników.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie usług serwisowych i części zamiennych!
serwis@klaudia.eu , tel. 33 854 74 36

Serwis pomp , części zamienne do pomp, agregatów pompowych, silników