Wynajem pomp, zestawów igłofiltrowych, agregatów pompowych

Oferujemy Państwu m.in.

  • wynajem instalacji igłofiltrowych,
  • wynajem agregatów pompowych do igłofiltrów w wersjach spalinowych, elektrycznych a także spalinowych wyciszonych,
  • wynajem agregatów pompowych do pompowania wody i ścieków,
  • wynajem pomp zatapialnych odwodnieniowych-drenażowych, szlamowych i ściekowych,
  • wypożyczanie pomp przeponowych-membranowych
  • wypożyczalnię akcesoriów, armatury niezbędnych do kompletacji i uruchomienia projektów odwodnieniowych, transferu wody, ścieków.

Szczegóły oferty dostępne po wybraniu opcji w menu po prawej stronie.

 

Wynajem pomp / agregatów pompowych  do odwadniania i igłofiltrów

Proponujemy wynajem agregatów pompowych do odwadniania i igłofiltrów a także wynajem igłofiltrów (kompletnych instalacji igłofiltrowych z agregatami).

Proponujemy agregaty pompowe do odwadniania i igłofiltrów (oparte o pompy tłokowe a także pompy wirowe samozasysające i ze wspomaganiem próżniowym) w zakresie wydajności do 470 m3/godz. a także pompy wielozadaniowe o wydajnościach sięgających 1350 m3/godz.   Zależnie od zapotrzebowania dostarczymy zarówno pompy z napędem spalinowym (silniki diesla) jak i elektrycznym. W uzupełnieniu możemy także zaoferowac wynajem pomp do wpłukiwania igłofiltrów, a także pozwalających na nieograniczoną pracę na sucho, oraz zastosowanie przemysłowe  pomp membranowych (znajdujące czasem także zastosowanie przy wynajmie małych zestawów igłofiltrowych).

 

Wynajem pomp do ścieków

Naszym mocnym punktem oferty wypożyczalni pomp jest wynajem elektrycznych oraz spalinowych agregatów pompowych i pomp zatapialnych do pompowania ścieków.

Nasza flota wynajmu bazuje na pompach zapewniających maksymalne wydajności nawet do 1350 m3/godz, oraz wysokościach podnoszenia do 60m.

W większości przypadków, największym zainteresowaniem klientów cieszą się wyciszone pompy spalinowe.  Nasze agregaty pompowe do ścieków wykorzystują sekcje pompowe z niezatykającymi się wirnikami typu vortex, (pozwalają na pompowanie bez kosza), odpornymi na zanieczyszczenia tekstylne wirnikami odśrodkowo-śrubowymi Hidrostal, oraz klasycznymi  wirnikami półotwartymi o dużych wolnych przelotach  zanieczyszczeń.  Przeloty zanieczyszczeń wirników sięgają 150mm. Agregaty pompowe posiadają sekcje próżniowe, pozwalające na zassanie nawet do 9m.

Dla projektów, gdzie jest dostęp do zasilania i odpowiednnich zabezpieczeń prądowych, oferujemy wypożyczenie pomp zatapialnych i ssąco-tłoczących z napędem elektrycznym. W tym zakresie największą popularnością cieszą się pompy zatapialne z niezatykającymi się wirnikami opartych o technologię Flygt N.

Jesteśmy w stanie zorganizować nawet duże zadania pompowania z wysoką wydajnością kilku tysięcy m3/godz. wykorzystujące zestawy wielu pomp.

Niektóre agregaty pompowe, są odpowiednie także do nietypowych zastosowań np. jako pompy do bentonitu.

Wynajem pomp zatapialnych

Uzupełnieniem oferty wypożyczalni, jest wynajem pomp zatapialnych.  Są to zarówno pompy drenażowe – przeznaczone do odwadniania, pompy z agitatorem do osadów jak i pompy ściekowe. Flota wynajmu pomp do ścieków jest oparta o pompy o mocy w zakresach od 0,4 do 90kW, wydajnościach maksymalnych sięgających 700m3/godz. oraz wysokościach podnoszenia sięgających  100m.

Wynajem akcesoriów pompowych, węży, armatury

Razem z urządzeniami, zapewniamy wynajem  akcesoriów, armatury, osprzętu w tym  węży, złączy, kolektorów ssawnych i tłocznych, zasuw, przepustnic i zaworów zwrotnych itp.

 

 Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu i doradztwa

Zapraszamy do kontaktu celem dobrania właściwego rozwiązania do Państwa potrzeb.

Podejdziemy inżyniersko do Państwa problemu, przeanalizujemy planowane warunki pracy, zapewnimy wsparcie w doborze pomp i akcesoriów, przeliczymy straty przesyłowe oraz zasymulujemy zapotrzebowanie na zużycie paliwa.

Jeśli potrzebujecie Państwo nie tylko wynajmu pomp, ale także kompleksowej oferty powiązanej z instalacją czy obsługą – także możemy być w tym zakresie do dyspozycji.

Potrzebujesz oferty? Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Zadzwoń: 33 854 74 36,  602 577 124

Napisz: wynajem@klaudia.eu