wynajempomp.pl / Klaudia sp. z o.o. – o firmie

Serwis wynajempomp.pl prezentuje ofertę wynajmu urządzeń odwodnieniowych PPHU Klaudia sp. z o.o. – obecnego na Polskim rynku od ponad 30 lat producenta systemów igłofiltrowych, dystrybutora agregatów pompowych i pomp zatapialnych.

Firma PPHU Klaudia sp. z o.o. powstała w 1989 roku, natomiast  w 2009 roku jej działalność została poszerzona o usługi wynajmu sprzętu odwodnieniowego w szczególności pomp igłofiltrowych z instalacjami igłofiltrowymi, pomp do ścieków, pomp zatapialnych i pomp wysokiej wydajności.

Firma dysponuje własnym transportem i serwisem, posiada oddziały w Ustroniu i Gdańsku, współpracuje także z partnerami logistycznymi na terenie całego kraju. Pozwala to świadczyć dostawy oraz usługi wynajmu na terenie całej Polski i współpracować z dużymi renomowanymi kontrahentami.

PPHU KLAUDIA sp. z o.o. to prywatne, polskie  przedsiębiorstwo które działa na rynku krajowym od 1989 roku.

Przedsiębiorstwo jest dystrybutorem i agregatów pompowych przeznaczonych do współpracy z instalacjami igłofiltrowymi, odwodnieniami, pompowaniem scieków, agregatów pompowych Geco Power, Global Pumps, MB , Victor Pumps, Nettuno, Generac , dystrybutorem pomp zatapialnych Evak, Mody Pumps, Afec, Tsurumi, Flygt i innych, dostawcą i producentem rozwiązań pompowych dla przemysłu (więcej na: strefapomp.pl) i straży pożarnej (motopompy przewoźne).

Firma świadczy ogólnopolskie usługi wynajmu pomp i iglofiltrów, pomp zatapialnych i specjalistycznych (dedykowany serwis internetowy to  wynajempomp.pl).

Firma jest producentem systemu instalacji igłofiltrowych typu IgE 81/32 obecnego na polskim rynku od ponad 30 lat. Większość instalacji igłofiltrowych pracujących w naszym kraju to właśnie instalacje wyprodukowane przez Klaudia sp. z o.o. Oferujemy także inne typu systemów igłofiltrowych (typy niemieckie, holenderskie, włoskie). Produkujemy także szeroką gamę akcesoriów pompowych.

Główna siedziba firmy znajduje się w Ustroniu (woj.śląskie,okolice Cieszyna) , dodatkowy oddział w Gdańsku – jednak umowy z firmi spedycyjnymi, obsługa spedycyjna, partnerzy handlowi i serwisowi oraz własne środki transportowe zapewniają sprawne działanie w zakresie dostaw i serwisu na terenie całego kraju.

Przedsiębiorstwo posiada własny serwis naprawczy i uruchomieniowy.

Główna siedziba, zakład produkcyjny, główny magazyn wynajmu – Ustroń (śląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO
PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE
KLAUDIA

43-450 Ustroń , ul.J.Kreta 24, woj. Śląskie

tel. (33) 854 74 36 , tel./fax: (33) 854 28 40

NIP 548-007-54-42
Nr rejestru KRS: 199 704, wydany: Sąd Rejonowy Bielsko-Biala, KZ: 50 001,00 PLN
Rok założenia: 1989

Serwis internetowy główny:https://www.klaudia.eu
e-mail: klaudia@klaudia.eu

Oddział wynajmu i sprzedaży w Gdańsku:

Gdańsk, ul. Śnieżna 2,
tel. ds wynajmu: 882 192 760

e-mail

Ogólne warunki sprzedaży i wynajmu

Zamówienia i umowy objęte są standardowo ogólnymi warunkami jak niżej