Aktualności

Oprócz wynajmu urządzeń,jesteśmy w stanie zaproponować Państwu także kompleksowe usługi związane z montażem i obsługą systemów pompowych. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie tematyki  ogólnopojętego transferu cieczy (wody czystej, zanieczyszczone, ścieków).   Dysponujemy szerokim asortymentem pomp o różnej wydajności i podnoszeniu(na magazynie jednostki do wydajności 900 m3/godz. i podnoszeniu do 70m, ponadto możliwość wypożyczenia większych jednostek na bazie floty naszych europejskich partnerów).  Zapewniamy możliwość elastycznego doboru nawet rozbudowanej konfiguracji osprzętu – węży ssawnych, tłocznych, zaworów, przepustnic, zasuw, rur przelotowych, kolan zaślepek itp.. Posiadamy także specjalne kolekory ssawno/tłoczne o przepustowości do 2000m3/godz. pozwalające na połączenie wielu agregatów pompowych w jeden układ.

Pompowanie ścieków

Usługi odwadniania igłofiltrami

Świadczymy także  usługi wpłukiwania igłofiltrów oraz obsługi instalacji igłofiltrowych.  Jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowe usługi odwodnienia igłofiltrami, zarówno w zakresie wpłukania i montażu instalacji, jak i bieżącego dozoru oraz demontażu.

Usługi odwadniania igłofiltrami

Wsparcie merytoryczne

Szczególną uwagę przywiązujemy do udzielania klientom odpowiedniego poziomu wsparcia technicznego. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie kalkulacji parametrów hydraulicznych układów pompowych mającej na celu odpowiedni dobór pomp, średnic węży itp.

Powiązane aktualności
Filter by
Post Page
Aktualności
Sort by